Kviečiame dalyvauti tradiciniame Lietuvos ambasadorės JAV taurės krepšinio turnyre!

Lietuvos ambasada JAV kartu su Šiaurės Amerikos lietuvių fizinio auklėjimo ir sporto sąjunga (ŠALFASS) kviečia Jus į jau 19-ą kartą organizuojamą Ambasadorės taurės krepšinio turnyrą.

2022 m. turnyras yra dedikuotas Lietuvos – JAV diplomatinių santykių šimtmečio ir Lietuvos krepšinio šimtmečio sukaktims išreiškiant padėką visiems puoselėjantiems Lietuvos – JAV draugystę, Lietuvos laisvę ir mūsų regiono saugumą ir visiems kuriantiems pasaulinio lygio krepšinio kultūrą Lietuvoje.

Ambasadorės taurės krepšinio turnyras siekia stiprinti transatlantinius ryšius bei Lietuvos ir JAV strateginę partnerystę – turnyre kviečiamos dalyvauti JAV institucijų krepšinio komandos, taip pat Vašingtone reziduojantys diplomatai bei JAV lietuvių komandos iš įvairių JAV valstijų. Krepšinio turnyro organizavimą remia Lietuvių Fondas, Užsienio reikalų ministerija ir ŠALFASS.

Ambasadorės taurės krepšinio turnyras vyks spalio 22 d. (šeštadienį) Vašingtone, Southern Regional Technology and Recreation Complex (adresas: 7007 Bock Rd, Fort Washington, MD 20744 ). Krepšinio turnyro pradžia – 9:00 val. ryte. Po krepšinio varžybų vyks iškilmingas visų turnyro dalyvių pagerbimas ir nugalėtojų apdovanojimas.

Krepšinio komandų registracija vyksta iki spalio 5 d. el. paštu rytupakrante@yahoo.com arba telefonu 203-895-7147.

Dėl papildomos informacijos maloniai prašome kreiptis el. paštu culture.us@urm.lt arba telefonu (202) 710-7383.

Lietuvos Respublikos ambasados JAV informacija

Permanent link to this article: http://www.salfass.org/sportas/kvieciame-dalyvauti-tradiciniame-lietuvos-ambasadores-jav-taures-krepsinio-turnyre/