Lakrosas populiarinamas Lietuvos mokyklose, lietuvių kilmės žaidėjų rinktinė dalyvavo turnyre Filadelfijoje

Lakrosas | Organizatorių nuotr.
 Lakrosas | Organizatorių nuotr. Lakrosas | Organizatorių nuotr. Lietuvių kilmės lakroso žaidėjų rinktinė antrą kartą dalyvavo „Herritage Cup“ turnyre, surengtame Filadelfijoje (JAV). Lietuvos atstovai nugalėjo Airijos, Lenkijos bei Izraelio komandas. Pastaruosius varžovus lietuvių kilmės žaidėjai įveikė po pratęsimo ir galutinėje įskaitoje užėmė 5-ą vietą. Pralaimėjimus mūsiškiai patyrė tik prieš Vengrijos (3-ia vieta) ir Puerto Riko (4-a vieta) komandas. Šis turnyras rengiamas tam, kad būtų populiarinamas lakroso sportas tarp įvairių šalių atstovų. Skatinamas sportiškumas, atsakomybė, sąžininga konkurencija tiek tarp vyrų, tiek tarp moterų. Po šio turnyro trys komandos nariai atvyko į Lietuvą ir čia stengėsi populiarinti lakrosą. Baisogaloje, Kėdainiuose, Krakėse ir Vilniuje vyko specialūs užsiėmimai, norintiems išmokti žaisti lakrosą. Galiausiai lakrosas buvo pristatytas Olimpinėje dienoje Klaipėdoje, kur šią sporto šaką galėjo išmėginti tūkstančiai žmonių.