ŠALFASS veteranų turnyro nugalėtojais tapo Čikagos “Atleto” krepšininkai

Dainius Ruževičius

 

Pirmą kartą Long Island (Niujorke) surengtame Šiaurės Amerikos lietuvių fizinio auklėjimo ir sporto sąjungos (ŠALFASS) senjorų (virš 40 m. amžiaus) krepšinio turnyre triumfavo visus varžovus nugalėję Čikagos “Atleto” krepšininkai.

Šiame ŠALFASS turnyre dalyvavo 5 komandos: Čikagos “Atletas”, Floridos “Stumbras”, Niujorko “LAK”, Detroito “Kovas” ir New Jersey “Liepsna”.

Tarpusavyje sužaidus visas dvikovas, iš tolimesnės kovos dėl medalių pasitraukė seniausio Amerikoje įkurto Niujorko Lietuvių Atletų Klubo (“LAK”) komanda, kurios garbę gynė ir LR konsulas Niujorke Julius Pranevičius.

Dėl patekimo į finalą pusfinaliuose toliau varžybas tęsė 4 komandos. Pirmą vietą grupės varžybose iškovoję Čikagos “Atleto” krepšininkai pusfinalyje turėjo žaisti su ketvirtais likusiais Detroito “Kovo” krepšininkais, tačiau dvikovoje su “LAK” traumą patyrus detroitiečiui Renaldui Valkauskui, “Kovas” atsisakė tęsti turnyrą. Tokiu būdu “Atletas” į finalą pateko be kovos. Tuo tarpu kitame pusfinalyje įnirtinga kova dėl patekimo į finalą vyko tarp antrą vietą grupės varžybose užėmusių NJ “Liepsnos” ir Floridos “Stumbro” krepšininkų. Šioje atkaklioje dvikovoje pergalę rezultatu 43:39 išplėšė ir į finalą pateko “Liepsnos” komanda.

Lemiamose, finalinėse rungtynėse tarp Čikagos “Atleto” ir NJ “Liepsnos“ krepšininkų pergalę rezultatu 54:37 šventė čikagiškiai, kurie ir tapo 2017 m. ŠALFASS metinio senjorų turnyro čempionais. Auksiniais apdovanojimais pasidabino Dainius Venys, Virgis Gražulis, Edmundas Aleknavičius, Andrius Virbickas, Algirdas Kubilius, Audrius Verbickas ir Aivaras Majus.

Primename, kad pagrindinės šių metų ŠALFASS sporto šventės (vyrų, jaunių ir jaunučių varžybos) gegužės 27-29 bei birželio 2-4 dienomis vyks Missisauga ir Hamiltone (Kanada).

 

Kairėje pusėje 1-ąją vietą laimėję Čikagos “Atletas”, dešinėje baltais marškinėliais NJ “Liepsna” (2 vieta), su tamsiai mėlynais Floridos “Stumbras” (3 vieta), pirmoje eilėje iš kairės – šių varžybų organizatorė Rasa Mitrulevičienė.

Permanent link to this article: http://www.salfass.org/sportas/salfass-veteranu-turnyro-nugaletojais-tapo-cikagos-atleto-krepsininkai/