Slidinėjimo turnyras California

Organizuojama žiemos iškyla ir slidinėjimo savaitė

Pranešame, kad šių metų kovo 21-28 dienomis Šiaurės Amerikos Lietuvių Fizinio  Auklėjimo ir  Sporto Sąjunga (ŠALFASS) bei Amerikos Lietuvių Gydytojų Asociacija (ALGS) kviečia žiemos išvykon į nuostabų Heavenly Mountain kalnų slidinėjimo kurortą South Lake Tahoe (CA). Tuo metu minėtos organizacijos kartu su Pasaulio Lietuvių Kalnų Slidinėjimo Federacija (PLKSF) organizuoja slidinėjimo varžybas. Ankstesniais metais jose dalyvaudavo daugelis mūsų tautiečių sporto entuziastų su savo šeimomis iš Lietuvos, Š. Amerikos ir kitų šalių. Tad ir vėl kviečiame visus jau dalyvavusius anksčiau sugrįžti, o tuos, kurie dar nebuvote čia su mumis – prisijungti šiemet ir visiems kartu smagiai praleisti laiką nuostabių kalnų aplinkoje.

Apgyvendinimas ir kita informacija

Organizatoriai rekomenduoja apsistoti “Embassy Suites Hotel” viešbutyje, kuris yra susijungęs su anksčiau paminėtu slidinėjimo kurortu. Mūsų grupei bus kasdien paruošti pusryčiai, “happy hour” gėrimai ir užkandžiai. Šis viešbutis yra šalia vietinio kazino, parduotuvių, įvairių restoranų bei kitų pramogų centrų. Norint užsirezervuoti kambarį šiame viešbutyje, slidinėjimo takų pakilimo bilietus, slidžių nuomai bei slidinėjimo  leidimus, susitarti dėl atvežimo į viešbutį iš oro uosto skambinkite Mary Hajdas į Heavenly Tahoe Vacations tel. 1-800-432-8365 (ext. 4406), 775-586-4406, arba rašykite jai el. paštu MHajdas@vailresorts.com. Būtinai paminėkite, kad priklausysite lietuvių ŠALFASS slidinėtojų grupei (angl. Lithuanian SALFASS ski group) – tada gausite specialias nuolaidas. Jie taip pat visiems padės suplanuoti įvairius užsiėmimus: važinėjimąsi sniego-mobiliais, vaizdingas keliones laivu, slidinėjimą, iškylas ir t.t.. Tą pačią savaitę bus organizuojamas ir medicinos bei nekilnojamo turto seminaras, kuriame taip pat galėsite dalyvauti be papildomo mokesčio. Daugiau apie patį Heavenly Mountain kurortą galite pasiskaityti jų tinklalapyje www.skiheavenly.com. Arčiausias nuo šio kalnų kurorto oro uostas yra Reno, NV / Lake Tahoe Airport.

Varžybų tvarkaraštis

Preliminarus tvarkaraštis yra toks: Kovo 21 d. (šeštadienį) atvykimas į South Lake Tahoe. Jei turėsite laiko, jau galite paslidinėti, o apie vidurdienį bus galima pavalgyti „Snow Beach” kavinėje prie naujos „Powderbowl Express” slidinėjimo pakylos, arba
„happy hour” metu „Apres Ski” patalpoje „Embassy Suites” viešbutyje. Kovo 22 d. (sekmadienį), siūlome paslidinėti Heavenly Mountain, vidurdienį pavalgyti “Sky Deck” restorane. Registracijos ir atidarymo ceremonijos vietą ir laiką pranešime kiek vėliau. Kovo 23 d. (pirmadienį), treniruočių diena Heavenly Mountain’s “World Cup” take. Pietūs vidurdienį “Adventure Peak Grill” restorane gondolos viršuje. Tie, kas neslidinės, pakilimo taku gali nuvažiuoti iki kalno viršūnės ir prisijungti kartu priešpiečiams restorane, tuo pačiu pasigrožėsite nuostabiais kalnų vaizdais. „Happy hour” bus vėl “Apres Ski” patalpoje tame pačiame viešbutyje. Kovo 24 d. (antradienį), didžiojo slalomo lenktynių diena Heavenly Mountain’s “World Cup” slidinėjimo take. Varžybų pradžios laikas bus paskelbtas vėliau. Pavalgyti siūlome “California  Lodge” kavinėje šio tako apačioje. „Happy hour” kaip visada “Apres Ski” tame pačiame viešbutyje. Kovo 25 d. (trečiadienį) – slalomo lenktynių diena Heavenly Mountain’s “World Cup” slidinėjimo take (laikas bus paskelbtas vėliau). Vidurdienį pavalgysime “Lakeview Lodge Food Court” kavinėje Aerial Tram viršuje. „Happy hour” toje pačioje „Apres Ski” vietoje viešbutyje. Kovo 26 d. (ketvirtadienį), siūlome paslidinėti Squaw Valley Ski Resort kurorte North Lake Tahoe, kur 1960 m. vyko žiemos Olimpiada. Bus suorganizuotas transportas visus ten nuvežti nuo „Embassy Suites Hotel” viešbučio, o grįšime laivu Tahoe ežeru stebėdami nuostabią gamtą. Bilietus šiai išvykai, į kurią įeis apsilankymas Squaw Valley kurorte, patogi kelionė autobusu į priekį ir laivu atgal, įsigykite iš anksto pas M. Hajdas – Heavenly Tahoe kurorto atstovą, apie kurią minėjome anksčiau. Pietus pavalgyti siūlome Squaw Valley kurorte esančioje “Alexander’s Cafe & Bar” kavinėje kalno viršuje. Tie, kas neslidinėja, galės ten pasikelti keltuvu, grožėdamiesi kalnais. Kovo 25 d. (penktadienį) siūlome paslidinėti Heavenly Mountain ir pavalgysime “Adventure Peak Grill” kavinėje kalno viršūnėje. „Happy hour” toje pačioje „Apres Ski” vietoje viešbutyje. Kovo 28 d. (šeštadienį) – paskutinė slidinėjimo diena nepakartojamuose Lake Tahoe kalnuose. Na ir atsisveikinsime, vieni kitiems palinkėdami saugios kelionės namo!

Dėl klausimų…

Jei norite užsisakyti kambarius minėtame viešbutyje, slidinėjimo bilietus, daugiau sužinoti apie atvykimą iš oro uosto į „Embassy Suites Hotel” bei kitas atrakcijas netoli kurorto, kreipkitės į Mary Hajdas (kontaktai surašyti viršuje). Jei turite klausimų apie pačias slidinėjimo varžybas, skambinkite organizacinio komiteto pirmininkui Algiui Juodikiui tel. 408-893-2650. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į Ed Mickų el. paštu edmickus1@aol.com ar tel. 949-338-3107, Dr.Vytą Saulį el. paštu vsaulis@sbcglobal.net arba tel. 773-860-0146. Visus prašome užsirezervuoti viešbučio kambarius ir bilietus kuo greičiau. Sekite tolimesnė informaciją. Lauksime Jūsų atvykstant!

 

Permanent link to this article: http://www.salfass.org/sportas/slidinejimo-turnyras-california/