Sveikinimai!

Mūsų namuose Olimpinės žaidynės – itin laukiamas momentas. Ir ne tik todėl, kad abudu labai mėgstame sportą, bet ir dėl to, kad šios varžybos taip pat simbolizuoja taiką. Juk nuo senovės graikų laikų Olimpinių žaidynių metu buvo sustabdomi karai. Kodėl prakalbome apie tai būtent dabar? Todėl, kad ir Kalėdinis laikotarpis kažkuo tai primena Olimpiados laikmetį. Gal šiais laikais kariniai konfliktai per kas ketverius metus organizuojamas pasaulines sporto varžybas ir nesustoja, tačiau žmonės tampa (nors ir trumpam) geresni, rūpestingesni ir dėmesingesni vieni kitiems. Dovanojame dovanas, aukojame mažiau turintiems, sveikiname, švenčiame, tvyro puiki šventinė nuotaika. Būtent to – Olimpinės nuotaikos linkim Jums šiuo Kalėdiniu ir Naujametiniu laikotarpiu. Na o ateinančiais 2011-ais metais – pirmiausia sveikatos, be kurios viskas tarsi praranda prasmę. Taip pat…nepalūžti besitęsiant sunkmečiui, likti ištvermingais. Nepraraskite tikėjimo ir pasitikėjimo ir toliau siekti visų užbrėžtų tikslų ir svajonių. Lai ateinantys metai Jums būna kūrybingi ir prasmingi. Na o prie viso to, kaip kad neseniai Amerikos lietuviams savo populiariausioje dainoje linkėjo Roma Mačiulytė, tebūnie „truputį žemės, truputį saulės, truputį laimės visiems pasauly, truputį džiaugsmo, vilties ir meilės ir mūsų žemėje gera bus!” Na o jei palinkėjimą pradėjome nuo „lyrinio“ nukrypimo į sportą – palinkėkime Lietuvos rinktinei nerealių pergalių sekančiais metais Nemuno krašte rengiamame Europos vyrų krepšinio čempionate – tada lietuvių žemėje tikrai bus gera!!!
Nuoširdžiai, Eugenija ir Laurynas Misevičiai.

Artėjančių Šv. Kalėdų ir Naujųjų Metų proga mieliems kolegoms ir skaitytojams linkiu kantrybės nebaigtiems darbams užbaigti bei kūrybinės ugnelės naujiems pradėti. Visiems draugams ir artimiesiems, kaimynams ir nepažįstamiems – šventinės nuotaikos, stiprios sveikatos, laimės ir sėkmės. Lai pakili nuotaika ir dvasinė ramybė ilgam išlieka visuose namuose! Nijolė Inkrata.

Visiems skaitytojams linkiu sveikatos, gerų, kūrybingų metų ir įdomių straipsnių! Linkėjimai iš žiemos šaltuko sukaustyto Connecticut – Sigita Šimkuvienė-Rosen.

Permanent link to this article: http://www.salfass.org/sportas/sveikinimai/