Aspene varžėsi kalnų slidinėtojai

Paskutinį vasario mėn. savaitgalį į Colorado valstijoje esančius snieguotus Aspen kalnus rinkosi slidinėjimo entuziastai – ten vyko kasmetinės Šiaurės Amerikos lietuvių fizinio auklėjimo ir sporto sąjungos (ŠALFASS) organizuojamos kalnų slidinėjimo varžybos. Jos vyko ne vasario 27 d., kaip buvo numatyta, o buvo perkeltos į vasario 28 d., sekmadienį, nes šeštadienį smarkiai snigo ir būtų buvę pavojinga lenktyniauti. Sekmadienį buvo saulėta, mėlynas dangus, puikus sniegas ir pakili nuotaika!

Šių metų varžybose geriausiai pasirodė šie slidinėtojai: absoliučios laimėtojos moterų grupėje – Sofija Vaitkutė (auksas) ir Ramunė Ambrozaitytė-Fry (sidabras), vyrų grupėje auksas atiteko Linui Vaitkui, sidabras – Bill Benetas, bronza – Edvardui Mickui, vyrų grupėje A geriausiai sekėsi Edvardui Mickui (auksas) ir Jonui Prunskiui (sidabras), grupėje B – Linui Vaitkui (auksas) ir Bill Benetui (sidabras).

Kviečiame visus slidinėjimo mėgėjus iš anksto planuoti ir dalyvauti kasmetiniame ŠALFASS kalnų slidinėjime/kelionėje 2022 metais!

Jeigu norite gauti daugiau informacijos, prašome kreiptis į Edvardą Mickų el. paštu edmickus1@aol.com.

Nuotraukoje ŠALFASS 2021 m. kalnų slidinėjimo varžybų medalių laimėtojai (iš k.): Garbės konsulas dr. Jonas Prunskis, Ramunė Ambrozaitytė-Fry, Bill Benetas, Edvardas Mickus, Sofija Vaitkus, Linas Vaitkus.

ŠALFASS ir LR garbės konsulato Aspene informacija

Permanent link to this article: http://www.salfass.org/sportas/aspene-varzesi-kalnu-slidinetojai-2/