D. Pavasaris apgynė ŠALFASS stalo teniso čempiono titulą

1. Pavasaris apgynė ŠALFASS stalo teniso čempiono titulą

Tuo pat metu Mississauga „Anapilio“ centre vykusių Šiaurės Amerikos lietuvių fizinio auklėjimo ir sporto sąjungos (ŠALFASS) stalo teniso varžybų nugalėtoju antrus metus iš eilės tapo ir šio turnyro čempiono titulą išsaugojo Niujorko lietuvis Deivis Pavasaris. Jam buvo įteikta pereinamoji Edmundo R. Čapo taurė.

Finalinėje dvikovoje D. Pavasaris nugalėjo Kęstutį Jurgelaitį iš Klyvlendo, o bronzos medalį iškovojo to paties miesto atstovas Ross Žebrauskas, kuris kovoje dėl 3-iosios vietos palaužė varžybų šeimininką Eugenijų Krikščiūną iš Toronto.

Dar vieną auksinį apdovanojimą D. Pavasaris laimėjo poroje su Alfonsu Volungevičiumi, aplenkę antroje vietoje likusius klyvlendiečius K. Jurgelaitį ir R. Žebrauską bei bronzinius apdovanojimus laimėjusį Dainiaus Šaudžio ir Vytauto Stasiulevičiaus duetą iš Toronto.

Stalo tenisininkai jau nekantriai laukia X Pasaulio lietuvių sporto žaidynių Kaune, kur JAV lietuvius ir ŠALFASS atstovaus apie 15 stalo tenisininkų būrys.