Dar apie “Krepsinio namus” Kaune ir paramos rengini, kur pravedeme Chikago’je

2020 nr. 02-12 (kovas)  —  naujienlaiškis
Naujienlaiškis siunčiamas 3-4 kart per mėnesį, ir prenumeratoriams ir kitiems prijaučiantiems lietuviams bei lietuvių draugams.
Atsisakyti naujienlaiškio (unsubscribe) nuoroda randasi apačioje (pačiam gale). Jei nematote nuorodos, spustelėkite apačioje ant “View Entire Message”
Prenumeratoriams: vėliausi „Draugo” bei „Kultūros” pdf-ai.
Draugas 2018: www.draugas.org/archyvas-pdf-2018/
Draugas 2019: www.draugas.org/archyvas-pdf-2019/
„Krepšinio namams” specialioje ČLKL, ŠALFASS ir JAV LB bei PLB Sporto komiteto akcijoje surinkti tūkstančiai dolerių. Nemažai jų gauta vykusioje loterijoje-aukcione, kurio laimėtojai į namus grįžo su vertingais prizais.
Dainius Ruževičius. Viešėdamas Čikagoje Arvydas Sabonis visus krepšiniu „sergančius” lietuvius kvietė prisidėti prie „Krepšinio namų” statybos Kaune. Sparčiai kylančiame komplekse įsikurs Lietuvos krepšinio federacija, parduotuvė, prekiaujanti Lietuvos rinktinės atributika, kino peržiūrų ir renginių salė, kavinė su lauko terasa. Maždaug 70 proc. pastato erdvių užims muziejus; bus įrengta ir istorinė muziejaus …
Į šventę sugužėjo per 300 žmonių, jie atvyko ir iš tolimesnių valstijų. (Audronės Kižytės nuotraukos)
Virginija Petrauskienė. Galime kiek norime šaipytis iš šio patiekalo, kurį kalbininkai liepia vadinti bulvių plokštainiu, o visi lietuviai užsispyrusiai toliau jį tituluoja „kugeliu”, bet jis mūsų tautiečiams toks skanus, kad į kugelio valgymo šventę jie ryžtasi keliauti iš „pasaulio krašto”. Į Pasaulio lietuvių centre penktą kartą surengtą šventę „Kugelis, krupnikas …
Skiautiniai. Abstrakcija. (Inos Nenortienės archyvo nuotr.)
Kalbino Živilė Symeonidis. Ina Nenortienė – populiari Naujosios Anglijos menininkė, jau daug dešimtmečių kurianti neįprastą meną – skiautinių paveikslus. Nors yra garbaus amžiaus, širdyje ji amžinai devyniolikos – besidominti tautodaile ir šiuolaikiniu Lietuvos menu, intelektuali, giedrios nuotaikos. Pastaruosius keletą metų Ina Nenortienė aktyviai dalyvauja Bostone vykstančiose parodose. Prieš porą metų …
Vartojant PAYPAL nuorodą, nebūtinai reikia prisirašyti prie PayPal sistemos. Nereikia irašyti el. pašto adreso, ir tik paprastai parinkite “PAY WITH CREDIT CARD option” (pasirodys apačioje).
Interneto (PDF atsispaudinamųjų archyvų) prenumerata:
   1 Metams: $99.00  (nauja sumažinta kaina dėl 2018 m.)
3 Mėnesiams: $30.00
Spausdinto laikraščio prenumerata — paštu JAV:
Metams $150.00 • Naujiems prenumeratoriams $120.00
Pusei metų $80.00 • 3 mėnesiams $57.00

Tik šeštadienio laida:
Metams $95.00 • Pusei metų $70.00 • 3 mėnesiams $48.00

Spausdinto laikraščio pristatymas Lietuvos gyventojams (persiuntimas užtrunka ~3 savaites):
   Metams $120.00 • Tik šeštadienio laida $70.00
Sekite mus per facebook – DRAUGAS
Sekite mus per facebook – DRAUGASNEWS
Ar nebūtų graži proginė dovana?
Pagalvokite apie savo vaikus bei giminaičius, kurie norėtų sekti žinias apie lietuvius anglų kalba.

Prenumeruokite “DRAUGAS NEWS / LITHUANIAN HERITAGE”

For DRAUGAS NEWS / LITHUANIAN HERITAGE subscribers:

 Link to PDF archive of DRAUGAS NEWS
 Link to PDF archive of LITHUANIAN HERITAGE

Amazon Smile 

Ar žinote, kad vienas didžiausių interneto prekybos portalų „Amazon” turi labai gražią programą, pavadinimu „Smile”, skirtą paremti pelno nesiekiančias organizacijas? „Amazon” nuo kiekvieno pirkinio skiria 0.5% išleistos sumos jūsų pasirinktai organizacijai – jums tai nekainuoja nei cento.

Perkant dovanėles iš „Amazon”, kviečiame parinkti „Draugas Foundation” organizaciją. Taip papildomai neišleisdami nė cento jūs paremsite „Draugas”, „Draugas News” ir „Lithuanian Heritage” leidinius.

Kaip tai padaryti? Kiekvieną kartą naršant ar perkant per Amazon, prisijunkite prie smile.amazon.com vietoj www.amazon.com.

Pirmą kartą prisijungiant, Jus prašys parinkti labdaros organizaciją, kuriai skiriate 0.5% Amazon auką. Parinkite „Draugas Foundation”.

Vėliau prisijungus nebereikės parinkti fondo, bet 0.5% auka bus teikiama tik tuo atveju, jei pirkimas bus vykdomas per smile.amzon.com. Tad pakeiskite visas savo nuorodas iš amazon.com į smile.amazon.com. Jei jūs ieškojote prekės per www.amazon.com ir suradote ką Jūs norite pirkti, atidarykite atskirą langelį į smile.amazon.com ir pirkimo procesą baikite per smile.amazon.com.

Pabandykite ir kitiems pasakykite! Dėkojame už paramą – net ir mažiausia auka yra reikšminga ir reikalinga! Šventes švęskime kartu!

Facebook
Twitter
YouTube

 

Permanent link to this article: http://www.salfass.org/sportas/dar-apie-krepsinio-namus-kaune-ir-paramos-rengini-kur-pravedeme-chikagoje/