SAVE THE DATE – The 15th Ambassador’s Basketball Cup in Washington, DC area

Sporto entuziastai kviečiami dalyvauti Ambasadoriaus taurės krepšinio turnyre

 

Lietuvos Respublikos ambasada Vašingtone kartu su JAV lietuvių bendruomene ir Šiaurės Amerikos lietuvių fizinio auklėjimo ir sporto sąjunga (ŠALFASS) kviečia į kasmetinį, jau 15-ąjį kartą rengiamą, Ambasadoriaus taurės krepšinio turnyrą.

Šių metų krepšinio varžybos yra dedikuojamos Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio jubiliejui ir Baltijos valstybių ir JAV partnerystės chartijos, atlikusios reikšmingą vaidmenį Lietuvai, Latvijai ir Estijai siekiant strateginių euroatlantinės integracijos tikslų, dvidešimties metų sukaktį.

Ambasadoriaus taurės krepšinio turnyras tęsia ne tik gražią lietuviško krepšinio tradiciją, bet ir skatina JAV lietuvių, gyvenančių skirtinguose miestuose, bendravimą, stiprina transatlantinius ryšius bei Lietuvos strateginę partnerystę su Amerika – turnyre kviečiamos dalyvauti JAV institucijų krepšinio komandos, taip pat Vašingtone reziduojantys diplomatai.

Krepšinio turnyro organizavimą remia Lietuvių Fondas,  Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Užsienio reikalų ministerija.

Ambasadoriaus taurės krepšinio turnyras vyks spalio 20 d., šeštadienį, Fort Washington vietovėje, Merilendo valstijoje, adresu – Southern Regional Technology and Recreation Complex, 7007 Bock Road, Fort Washington, MD 20744. Krepšinio turnyro pradžia – 9:00 val. ryte. Po krepšinio varžybų Lietuvos ambasadoje Vašingtone vyks iškilmingas visų turnyro dalyvių pagerbimas ir nugalėtojų apdovanojimas.

Krepšinio komandų registracija vyksta iki spalio 5 d. el. paštu rytupakrante@yahoo.com arba telefonu (203) 895-7147. Komandos registracijos mokestis – 400 JAV dolerių. Visos lėšos bus skiriamos turnyro organizavimo išlaidoms padengti.

Dėl papildomos informacijos maloniai prašome kreiptis el. paštu tadas.kubilius@urm.lt arba telefonu (202) 234-5860.

 

Lietuvos Respublikos ambasada

Permanent link to this article: http://www.salfass.org/sportas/save-the-date-the-15th-ambassadors-basketball-cup-in-washington-dc-area/