Veteranų krepšinio turnyro rezultatai

Praėjusį savaitgalį, kovo 31-balandžio 1 d.d. saulėtoje Floridoje Palm Beach Gardens mieste įvyko ŠALFASS (Šiaurės Amerikos Lietuvių Fizinio Auklėjimo ir Sporto Sąjungos) senjorų (virš 35 m. amžiaus) krepšinio turnyras. Turnyre dalyvavo šios komandos: „Gintaras“ iš Toronto, „Kovas“ iš Detroito, „Stumbras“ iš Palm Beach, „Žalgiris“ iš Čikagos, „Florida“ iš Palm Coast ir „Lietuviai“ iš New Jersey valstijos.

Kovo 31-ąją 10 v. ryto turnyras buvo atidarytas sveikinimo žodžiu, kurį tarė Palm Beach LB apylinkės pirmininkė Jolita Dromantaitė bei ŠALFASS Rytų apygardos vadovas Žilvinas Bublis. Po ekipų pristatymo nuskambėjo Kanados, Amerikos ir Lietuvos himnai. Pirmieji turnyrą pradėjo “Kovas” ir “Stumbras”. Rezultatu 55 – 30 laimėjo „Stumbro“ krepšininkai. Antrieji i kovą stojo „Lietuviai“ 55 – 63 “Florida”, po to “Stumbras” 50 – 41 “Gintaras”,  “Florida” 58 – 56 “Žalgiris“,  „Lietuviai“ 38 – 47 „Žalgiris“,  „Kovas“ 44 – 54 “Gintaras”.

Pasibaigus pirmosios dienos varžyboms, visi krepšininkai ir svečiai buvo pakviesti į šventinį vakarą, kuriame dainavo Audronė Simanonytė iš Niujorko. Vėliau dainos dar ilgai netilo, visi liko patenkinti ir gerai nusiteikę planavo susitikti kituose renginiuose.

Balandžio 1-ąją, sekmadienį, nuo ankstaus ryto prasidėjo mačas dėl 5 – 6 vietų, kuris baigėsi rezultatu „Lietuviai“ 87 – 42 “Kovas”. Pirmajame pusfinalyje susitiko “Stumbras” ir “Žalgiris“. Po atkaklios kovos Saulėtosios valstijos atstovai pralaimėjo rezultatu 48 – 55. Šia pergale „Žalgirio“ krepšininkai užsitikrino vietą finale, kuriame susitiko su „Floridos“ krepšininkais, o pastarieji kitame pusfinalyje įveikė „Gintaro“ krepšininkus rezulatatu 47 – 43.

Mažajame finale dėl 3–4 vietų kovojo „Stumbras“ ir „Gintaras“. Pralaimint 15 taškų skirtumu, svečiai iš Kanados nepalūžo ir išlygino rezultatą 50–50, o nugalėtojas paaiškėjo tik po pratęsimo – visgi „Stumbras“ nugalėjo 55-52.

Finale dėl čempionų vardų kovėsi „Žalgiris“ ir „Floridos“ krepšininkai, pelnytai laimėjo Čiakgos atstovai 66 – 50. Sveikiname „Žalgirio“ krepšininkus iškovojus 2012 m. ŠALFASS senjorų krepšinio pirmenybių nugalėtojų vardus, kuriems buvo įteikti „aukso“ medaliai ir JAV LB įsteigtas prizas. Antrosios vietos laimėtojams –  „Floridos“ krepšininkams iš Palm Coast buvo užkabinti „sidabro“, o Palm Beach „Stumbro“ krepšininkams – „bronzos“ medaliai.

Organizatoriai dėkoja JAV LB Palm Beach, FL apylinkės valdybai, Floridos Lietuvių Kultūros ir Švietimo Centrui, Floridos Lietuvių Krepšinio Lygai, Neringai Kuprytei, Antanui ir Sandrai Greičiams, dr. Andrea Zotovas, Jūratei Meister, Ingridai Bridikytei, Jolitai Dromantaitei ir JAV LB Krašto Valdybos vicepirmininkui sporto reikalams Arvydui Bubuliui bei ŠALFASS valdybai už suteiktą galimybę organizuoti šį turnyrą Floridoje.

Organizatorių pranešimas spaudai su nuotrauka, kurioje įsiamžino 2012 m. ŠALFASS senjorų čempionato laimėtojai Čikagos „Žalgiris“ kartu su abiem Floridos krepšinio komandomis

SALFASSsenoruturnyras-t.jpg

Permanent link to this article: http://www.salfass.org/sportas/veteranu-krepsinio-turnyro-rezultatai/