Floridos lietuvių krepšinio lyga

Kviečiame prisijungti prie naujai sukurtos Floridos lietuvių krepšinio lygos!
 
Pranešame džiugią naujieną sporto aistruoliams – „saulėtojoje“ valstijoje susikūrė Floridos lietuvių krepšinio lyga (sutrumpintai Floridos LKL). Ši organizacija įkurta JAV LB Floridos Apygardos valdybos narių iniciatyva. Taip pat buvo išrinkta ir FLKL valdyba, susidedanti iš 10 asmenų: Kęstutis Puodžiukaitis ir Rytis Poškus – Palm Beach, Evaldas Siudikas ir Tadas Strumila – Orlando, Jonas Venčius ir Marius Marcinkevičius -Miami, Tomas Andriekus ir Mindaugas Lekarauskas – Palm Coast, Aurimas Džiugelis, Arvydas Bubulis.
 
Visi norintys žaisti krepšinį junkitės prie naujai besikuriančių komandų arba suburkite savo ekipą – rašykite ir registruokitės el. paštu adresu floridoslkl@gmail.com. 2011-ųjų metų sezono pirmosios varžybos vyks vasario 12-13 dienomis (preliminariai, data gali keistis). Taisykles ir planuojamą tvarkaraštį galite rasti užsiregistravę „Facebook“ tinklapyje – Floridos lietuvių krepšinio lyga.
 
Šiuo metu FLKL jau yra užsiregistravusios šios komandos: Palm Beach „Stumbras“, Miami „Pažintys“, Orlando ir dvi naujai besikuriančios ekipos, ieškančios daugiau žaidėjų Orlando-Palm Coast ir Ft. Lauderdale apylinkėse. Laukiame entuziastų prisijungti prie šių komandų, arba, kaip minėjome, jei turite pakankamai žaidėjų, pristatykite savo atskirą ekipą! Dėl papildomos informacijos kreipkitės į Arvydą tel. 561-574-0027.
 
 
FLKL Valdybos informacija

Permanent link to this article: http://www.salfass.org/sportas/floridos-lietuviu-krepsinio-lyga/