Lietuvių komandoje Čikagos maratone – 24 bėgikai

Sekmadienį lietuviai tradiciškai dalyvavo Čikagos maratone – net 24 tautiečiai prisijungė prie lietuviškos komandos, būrys žiūrovų taip pat palaikė sportininkus lietuviškame sirgalių punkte. Šiais metais lietuviai bėgimą skyrė Lietuvos laisvės gynėjų atminimui.

Po finišo akcijos dalyviai rinkosi į apdovanojimų ceremoniją, kurioje kalbėjęs Lietuvos generalinis konsulas Čikagoje Marijus Gudynas atkreipė dėmesį į tą pačią dieną vykusius Seimo rinkimus ir ragino aktyviai dalyvauti savo valstybės gyvenime.

Sportininkams įteikti Šiaurės Amerikos lietuvių fizinio auklėjimo sporto sąjungos (ŠALFASS) proginiai medaliai ir lietuviški suvenyrai. Ypatingų sveikinimų sulaukė jau 10-ą Čikagos maratoną nubėgęs Artūras Juronis.

Greičiausiai lietuvių komandoje šiais metais maratoną nubėgo iš Lietuvos atvykęs Simonas Sturys (03:13:43), o moterų grupėje – Rita Jasenauskas (03:45:03).

Iš anksto į lietuvišką komandą užsiregistravusiems sportininkams buvo padovanoti vienodi bėgimo marškinėliai su užrašu „Lithuania“ ant krūtinės ir jų vardu ant nugaros.

Akcija „Lietuviai Čikagos maratone“ rengiama nuo 2009 m. Šiais metais ją organizavo generalinis konsulatas Čikagoje kartu su Čikagos lietuvių bėgimo klubu.

Skaityti daugiau cia

Permanent link to this article: http://www.salfass.org/sportas/lietuviu-komandoje-cikagos-maratone-24-begikai/